Marketing Manager

Dodano: 2015-06-05

Kategoria: praca

Agencja marketingowa Emblemat.com poszukuje kandydata stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska
Pracownik odpowiedzialny będzie za zarządzanie i koordynację
działań w ramach realizowanych przez firmę projektów
marketingowych, reklamowych i eventowych. Do zadań pracownika
będzie należało m.in. koordynacja i kontrola nad procesami na
poszczególnych etapach realizacji, nawiązywanie i utrzymanie
relacji ze współpracownikami oraz zespołem – kierując i kontrolując
postępy prac w ramach projektów, dbając o jak najlepszą realizację
i efekty.

Oczekiwania
Od kandydata oczekujemy m.in.:
- praktycznych umiejętności twórczej i zorganizowanej pracy
projektowej, w oparciu o wyznaczone cele; inicjatywy w działaniu;
- efektywnej komunikacji; łatwości rozwiązywania problemów;
umiejętności pracy w zespole;
- umiejętności interpersonalne sprzyjające pracy projektowej;
umiejętności zarządzania zadaniami w czasie;
- wiedzy z zakresu marketingu w praktyce; doświadczenia w pracy
projektowej nad organizacją eventów;

Oferujemy
Oferujemy interesującą pracę w dynamicznym otoczeniu b2b; obowiązki
i zadania sprzyjające rozwojowi; ciekawy przedmiot działania i
kreatywny charakter pracy; pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia i CV na adres
mailowy: praca@emblemat.com do 12 czerwca 2015 r. Zastrzegamy sobie
prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.
883)".

Słowa kluczowe:

manager, marketing, opole, praca